Radnički Niš Crvena zvezda

Ne tako davno Crvena zvezda je dva puta kiksnula protiv Radničkog

Crvena zvezda je daleko od forme koju je imala u prvom delu sezone kada je svoje protivnike rutinski dobijala i činilo se da će još jednom rutinski doći do titule.

Posle prodaje nekih igrača i pada forme i ispadanja iz tima nosioca igre poput Uga Vijeire stvari su se promeile. Zvezda se muči sa realizacijom, a Tomas FIbel se vratio u tim pošto su se Luković i Rendulić povredili na duži vremenski period.

Prethodni meč na svom terenu izabranici Miodraga Božovića nije uspeo da dobije iako su preko 40 minuta bili sa igračem više. Ipak na prethodnih 10 mečeva na svom terenu Crvena zvezda je postigla bar po dva gola.

Sa druge strane Radnički Niš je sjajno krenuo u ovu sezonu i bili su u samom vrhu tabele, ali sada su u velikom problemu. Već pet mečeva nemaju pobedu, prvo su imali tri poraza, a potom i dva remija zaredom.

Šampion Srbije je u prethodnim sezonama znao da ima problema sa Nišlijama, a 2015. godine su imali dva remija sa Radničkim. Jednom je meč završen bez golova na samom startu sezone, a drugi put je bilo 1:1. Sada remi u Meridianu ima kvotu 5.00.

Prethodni duel ovih rivala prošao je prilično burno. Crvena zvezda je golovima Vijeire i Kataija pobedila sa 3:0, a Radoš Bulatović i Tomas Fibel zbog crvenih kartona nisu završili meč. Preko naše Slobodne igre možete odigrati i da će francuski štoper još jednom dobiti isključujuću opomenu.

Radnički - Crvena zvezda, prvi deo sezone

Zvezda je protiv Radničkog na pet od poslednjih sedam mečeva sačuvala netaknutu mrežu, a same Nišlije su se dosta mučile sa realizacijom u poslednje vreme, iako su sa Borcem odigrali 3:3.

Kvota na 3+ je 1,70, mada je pitanje da li Radnički može da postigne gol čak i ovakvoj odbrani Zvezde. Ipak treba obratiti pažnju na činjenicu da je Zvezda na prethodnih šest mečeva igrala nerešeno na poluvremenu  i pobeđivala na kraju.

Jedini meč u kome se to nije desilo je duel u kome je Mladost iz Lučana uspela na kraju da izvuče remi. Ipak i u tom meču je na poluvremenu rezultat bio nerešen.

Naš predlog je X-1, a Meridianbet je dao kvotu 4,10 na taj par. Za one koji bi manje da rizikuju samo X na kraju prvog poluvremenu takođe prilično dobro plaća.