Kada se pogodi Dupla pobeda, tiket obavezno završi na kasi!

Ono kad pogodiš najteži prelaz, ali zafali gol za dobitak!

Da li je moguće da za jedan gol padne ovakav listić!?! Ponekad se i to dešava, ali je prava šteta da kada se pogodi tako težak prelaz kao što je 1-x, na kraju za dobitak nedostaje samo jedan gol!

Meridianbet je za famozni prelaz na utakmici Serije A Lacio Milan isporučio kvotu 18.70, a tip je došao u 85. minutu kada je Suso postigao pogodak za konačnih 1:1, nakon što je Lacio vodio na kraju prvog dela igre!

Uhvaćen je još jedan zanimljiv prelaz, ovoga puta na utakmici Bundeslige 2, odnosno popularne Cvajte. Radi se o meču Hanover Bohum, gde je traženi tip bio prelaz x-1. Hanover je pobedio rezultatom 2:1, ali ne pre nego što je došao do izjednačenja tek u poslednjem minutu prvog poluvremena!

Sreću je pokvario Strazbur, ili bolje rečeno njegov protivnik Orlean koji nije uspeo da nadoknadi prednost domaćina od tri gola. Ipak, gosti su se potrudili da “zakuvaju“ pa su do kraja meča nekako postigli dva gola, ali ne i treći, pa ovaj sjajan tiket ipak nije završio na pultu za isplatu!